sq napisał(a):

|
przespaliscie transfery i wg mnie POŁOWA składu nie ma wartościowych zmienników
|
i to jest podsumowanie aktualnej sytuacji u nas. niestety, nie mamy zmienników i na potwierdzenie niech będzie wczorajsza zmiana - Singlar za tego nieudacznika. Niestety za darmo to możemy sobie grać w bierki i dopóki to się nie zmieni to tak będzie jak jest.