Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 15.09.2008, 07:39
sq napisał(a):Wyświetl post
przespaliscie transfery i wg mnie POŁOWA składu nie ma wartościowych zmienników
i to jest podsumowanie aktualnej sytuacji u nas. niestety, nie mamy zmienników i na potwierdzenie niech będzie wczorajsza zmiana - Singlar za tego nieudacznika. Niestety za darmo to możemy sobie grać w bierki i dopóki to się nie zmieni to tak będzie jak jest.
Odpowiedz cytując