MatMario napisał(a):

|
Pojawiłeś się nieiwadomo skąd i po co. Ekran już pewnie dziś nie raz zabrudziłeś, ale uspokoje cię.
|
Pojawiłem się (jak widzę po dacie) wcześniej od Ciebie ale.. nie denerwuj się.. nie zamierzam akurat z Tobą polemizować. Dyskutować nie potrafią tylko głupcy i ludzie słabi.
Wracając do Wisły - co robili skauci przez cały poprzedni sezon - nie mam pojęcia. Perełki trzeba znaleźć a skauci Wisły chyba szukali nie tam gdzie trzeba (Stilić).
Lewandowski? Wisła walczyła o niego i nie ma co narzekać w jego kwestii na Bednarza. Wg mnie Lewandowski bał się iść do Wielkiej Wisły bo przeczuwał że wiele wody w Wiśle przepłynie zanim przebije się do pierwszego składu. W Lechu policzył sobie że jest Rengifo i Reiss (co już myśli o emeryturze) i będzie mu łatwiej.
Wisła ma kasy od groma więc po jesieni jak nie będzie szło na bank się solidnie wzmocni ale myślę że będzie szukała sprawdzonych na boiskach Ekstraklasy..