Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 14.09.2008, 23:31
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Pojawiłeś się nieiwadomo skąd i po co. Ekran już pewnie dziś nie raz zabrudziłeś, ale uspokoje cię.
Pojawiłem się (jak widzę po dacie) wcześniej od Ciebie ale.. nie denerwuj się.. nie zamierzam akurat z Tobą polemizować. Dyskutować nie potrafią tylko głupcy i ludzie słabi.

Wracając do Wisły - co robili skauci przez cały poprzedni sezon - nie mam pojęcia. Perełki trzeba znaleźć a skauci Wisły chyba szukali nie tam gdzie trzeba (Stilić).
Lewandowski? Wisła walczyła o niego i nie ma co narzekać w jego kwestii na Bednarza. Wg mnie Lewandowski bał się iść do Wielkiej Wisły bo przeczuwał że wiele wody w Wiśle przepłynie zanim przebije się do pierwszego składu. W Lechu policzył sobie że jest Rengifo i Reiss (co już myśli o emeryturze) i będzie mu łatwiej.
Wisła ma kasy od groma więc po jesieni jak nie będzie szło na bank się solidnie wzmocni ale myślę że będzie szukała sprawdzonych na boiskach Ekstraklasy..
Odpowiedz cytując