|
Ja mam dwa mecze z Coachem i Marcinemarsenalem i proszę bardzo o możliwość rozegrania ich jutro do 22, bo te mecze zadecydują o wyjściu z grupy. No chyba że zagram z Coachem jeszcze ten mecz dzisiaj.
-Dzisiaj meczu nie mogłem rozegrać z powodu problemów z internetem.
-Wysłalem im PRIVy w sprawie rozegrania meczu jutro do 22.
Do tej pory nikt ze mną się nie skontaktował stan na 13:50.
Ostatnio edytowane przez Kurt : 15.09.2008 o godz. 12:50.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|