Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 14.09.2008, 21:50
powiem wam że generalnie byłem rozczarowany postawą kubicy jak go mijali lewis , mass , glock , kto tam chciał

humor mi się odmienił gdy okazało sie że jedzie na 1 pita ! wredy juz wiedzialem ze bedzie dobrze

no a Vettel - klasa !

auto slabsze a tym sezonie mlody niemiec punktuje regularnie

przypominam ze jako kierowca testowy bmw jezdzil tak ze sie balem o losy roberta

no i byl w kraku widzialem go na zywo , swoj chlop
Odpowiedz cytując