powiem wam że generalnie byłem rozczarowany postawą kubicy jak go mijali lewis , mass , glock , kto tam chciał
humor mi się odmienił gdy okazało sie że jedzie na 1 pita ! wredy juz wiedzialem ze bedzie dobrze
no a Vettel - klasa !
auto slabsze a tym sezonie mlody niemiec punktuje regularnie
przypominam ze jako kierowca testowy bmw jezdzil tak ze sie balem o losy roberta
no i byl w kraku widzialem go na zywo , swoj chlop
