|
Mam zaległy mecz z latarnikiem, którego od 24h nie było na forum a ja dzis juz czekac nie moge. Jako, że nie mam już szans na wyjście z grupy i latarnik chyba też nie, to proponuje albo zostawic mecz nierozstrzygniety albo przyznac walkowera jednej ze stron. bo to chyba już nic nie zmieni.
|