Wyświetl pojedynczy post
cola
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 14.09.2008, 20:24
zostawcie trenera!!!! wara od niego!!! nie szukajcie winnych KONIEC WOJNY kto zepsul a kto nie za 2 tygodnie wszyscy na r22 i spokoj trzyumamy nadal kciuki za Wisle pan cupial widzial ten mecz iz rozumial napewno ze cos temu espolowi jest potrzbny a raczej ktos
Ostatnio edytowane przez cola : 14.09.2008 o godz. 20:34.
Odpowiedz cytując