|
Pablo -- czyli wg Ciebie przegralismy nieszczesliwie, stracilisy te dwie bramy, a potem mielismy inicjatywe i Lech nas dobil, po kontrach? IMO bylo zupelnie inaczej, Lech caly czas mial nas w szachu, robili co chcieli i to boli najbardziej, przegralismy bo bylismy slabsi i to znacznie..
|