Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 14.09.2008, 18:36
Pablo -- czyli wg Ciebie przegralismy nieszczesliwie, stracilisy te dwie bramy, a potem mielismy inicjatywe i Lech nas dobil, po kontrach? IMO bylo zupelnie inaczej, Lech caly czas mial nas w szachu, robili co chcieli i to boli najbardziej, przegralismy bo bylismy slabsi i to znacznie..
Odpowiedz cytując