Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 14.09.2008, 18:33
Loonatyk.
Dostaliśmy 2 szmaty na wstępie. Raz zawinił Pawełek , drugi raz był fliper
Przecież było wiadomo, że Wisła postawi wszystko na jedną kartę i zacznie ryzykować, zwłaszcza, że graliśmy u siebie.
Jestem przekonany, że gdyby mecz się inaczej potoczył, to wraz z upływem czasu mecz byśmy wygrali.
Al teraz to można gdybać.

Zastanówcie się płączki co tu piszecie, bo kibice z innych klubów to też wchodzą i tasują się przed komputerami, więc nie dajcie im ku temu powodów.
Odpowiedz cytując