Wyświetl pojedynczy post
Faithful_Fan
Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Siedlce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 14.09.2008, 18:31
Pablo84 napisał(a):
Inna sprawa, że nasi zawodnicy nie są w formie, bo zagrali dziś bardzo słabo.
Tylko jest jeszcze kwestia tego typu czy można było zapobiec takiemu rozwojowi wypadków. Absolutnie nie chcę tu kreować Skorży na kozła ofiarnego bo faktycznie krótka ława mu nie pomaga ale uważam, że już przy okazji spotkań w PE można było wstrząsnąć szatnią. No ale nic, mecz za nami, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie !!
Odpowiedz cytując