Pablo84 napisał(a):
|
Inna sprawa, że nasi zawodnicy nie są w formie, bo zagrali dziś bardzo słabo.
|
Tylko jest jeszcze kwestia tego typu czy można było zapobiec takiemu rozwojowi wypadków. Absolutnie nie chcę tu kreować Skorży na kozła ofiarnego bo faktycznie krótka ława mu nie pomaga ale uważam, że już przy okazji spotkań w PE można było wstrząsnąć szatnią. No ale nic, mecz za nami, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.