Temat
:
[5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17
Wyświetl pojedynczy post
cola
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
235
14.09.2008, 18:15
zotawcie skorze!!! chcecie zrobic z niego kozla najpierw mi napier...... podm wam adres tylko musicie jechac az do WLKP TYLKO Wisla!!!! jutro kumple po mnie poskacza :(:(:(:(
cola
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez cola