Temat
:
[5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17
Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline
#
214
14.09.2008, 17:51
Wkurzają mnie te spiewy ze "nic się nie stało"
Stało się.
1:4 u siebie, to az za dużo.
Ale fakt ze kibice są tip top.
I ci z Grodu Kraka i ci z Poznania.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
martiness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martiness
Znajdź inne posty napisane przez martiness