Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 14.09.2008, 17:51
Wkurzają mnie te spiewy ze "nic się nie stało"
Stało się.
1:4 u siebie, to az za dużo.

Ale fakt ze kibice są tip top.
I ci z Grodu Kraka i ci z Poznania.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując