Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 14.09.2008, 17:17
Jest, w końcu pierwsza bramka! Brawo Boguski! Miejmy nadzieję, że ten mecz będzie wyglądał tak jak derby (czyli słaba pierwsza połowa, a w drugiej tylko my przeważamy). WISŁA DO BOJU!!!
Odpowiedz cytując