|
To mi się podoba w Lechu - jest nieobliczalny. Nikt by się nie spodziewał, że rozniosą Szwajcarów u siebie, że przegrają wygrany mecz z GKSem, że przegrają z Arką i w końcu, że skompromitują nas przy Reymonta. Ten zespół naprawdę może daleko zajść w PU.
Natomiast my to kompletna katastrofa. Trenerze, teraz musisz pokazac swój kunszt i zmotywować zespół bo jak zwykle śpimy w pierwszej połowie!!! 2 głupie bramki i nasi ocipieli. Później zaczeliśmy przejmować inicjatywę, ale Lech się cofnął i nas rozbijał. Poszły głupie kontry i mogło być jak ze szwajcarami...
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
|