Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 14.09.2008, 17:04
Oż kvrwa. Troche mnie zagięło. Gdzie my mamy środek pola A czemu Łobo gra w pierwszej "11" mecz w mecz to ja naprawde nie rozumiem.
Druga połowa musi być lepsza i jedziemy z kuchenkorzem.

MARSZ MARSZ MARSZ, DO BOJU MARSZ!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując