|
Pawełek - Szkoda słów (Przypomina mi się sytuacja Dolhy w Krakowie), już we wcześniejszych meczach popelnial masę błędów, ale kończyło się szczęśliwie, wynika to ze słabego poziomu ligi. Lech Poznan gra świetną piłkę i bez problemu wykorzystuje błędy.
Co zrobić, dalej niech RN pozyskuje darmowych graczy, którym kończy się kontrakt.
Szkoda, że można przeprowadzić tylko 3 zmiany.
Pawełek out - myślę, że zostanie zmieniony
Cantoro, Łobodziński
Myślę, że skończy się 2;4.
|