Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 14.09.2008, 16:58
Pawełek - Szkoda słów (Przypomina mi się sytuacja Dolhy w Krakowie), już we wcześniejszych meczach popelnial masę błędów, ale kończyło się szczęśliwie, wynika to ze słabego poziomu ligi. Lech Poznan gra świetną piłkę i bez problemu wykorzystuje błędy.
Co zrobić, dalej niech RN pozyskuje darmowych graczy, którym kończy się kontrakt.
Szkoda, że można przeprowadzić tylko 3 zmiany.

Pawełek out - myślę, że zostanie zmieniony
Cantoro, Łobodziński

Myślę, że skończy się 2;4.
Odpowiedz cytując