Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 14.09.2008, 16:24
Problem w tym że Lech robi na reymonta co chce..a Wislacy nie oddali jeszcze celnego strzału...a jest już 20 minuta.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując