Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
1906_wislak_1906
Member
Od: 05.2005
Offline
#
2311
14.09.2008, 16:15
Odnośnie delty- tu wszystko jest ładnie opisane ale chodzi mi o jakąś stronke gdzie jest wszystko łopatologicznie opisane tak jak nauczyciel tłumaczy na lekcji do czego jest delta i jak sie ją liczy
Przy okazji jak się cytuje wiadomości?
1906_wislak_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1906_wislak_1906
Znajdź inne posty napisane przez 1906_wislak_1906