Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mr_seol
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Stasovia urbs
Offline
#
317
14.09.2008, 15:22
Czy na sopcaście będzie dzisiaj mecz z Lechem
Byłem na Kuszotv.pl ale tam ani śladu transmisji na Sopcast
**************
Veni , Vidi , Vistula vicit
***************
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=619492
mr_seol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr_seol
Znajdź inne posty napisane przez mr_seol