Wyświetl pojedynczy post
mr_seol
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Stasovia urbs

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 14.09.2008, 15:22
Czy na sopcaście będzie dzisiaj mecz z Lechem Byłem na Kuszotv.pl ale tam ani śladu transmisji na Sopcast
************** Veni , Vidi , Vistula vicit ***************

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=619492
Odpowiedz cytując