Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1711
Stary 14.09.2008, 14:17
Kortys napisał(a):Wyświetl post
To po jakiego wała wypowiadasz się w tym temacie? Kogo ****a obchodzą twoje przemyślenia na podstawie onetowskich relacji?

Btw,jest z tysiąc powodów, dla których można oglądać mecze innych drużyn. Przykładowo oglądanie dobrze grającej Legii zbuduje emocje przed meczem z nimi, a i zwycięstwo lepiej zasmakuje.
Po jakiego wała wypowiadam się w tym temacie - napisałem już wcześniej - czytaj cały post, a nie wycinki, bardzo proszę.
Jeszcze raz powtórzę: Jeśli polemizuję z kimś na forum to nie kończę polemiki w czasie wystosowania tezy, gdy pojawiają się argumenty - popieram ją aż do skutku(czyt. akceptacji drugiej strony).

Btw. Dziwne, że żaden z tych powodów nie jest mi znany... No ale może gdybym podniecał się wynikami i innymi ligowymi drużynami to znałbym te powody.

Przyjacielu, z innej beczki: A Ty co zrobiłeś dla Wisły? No tak, śledź dalej "onetowskie relacje" i oglądaj Legię.

Odniesienie do zacytowanego posta pokazuje, jak trudno o "MY", jak i również to, dlaczego jest "JA" i "TY".
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując