Kortys napisał(a):

To po jakiego wała wypowiadasz się w tym temacie? Kogo ****a obchodzą twoje przemyślenia na podstawie onetowskich relacji?
Btw,jest z tysiąc powodów, dla których można oglądać mecze innych drużyn. Przykładowo oglądanie dobrze grającej Legii zbuduje emocje przed meczem z nimi, a i zwycięstwo lepiej zasmakuje.
|
Po jakiego wała wypowiadam się w tym temacie - napisałem już wcześniej - czytaj cały post, a nie wycinki, bardzo proszę.
Jeszcze raz powtórzę: Jeśli polemizuję z kimś na forum to nie kończę polemiki w czasie wystosowania tezy, gdy pojawiają się argumenty - popieram ją aż do skutku(czyt. akceptacji drugiej strony).
Btw. Dziwne, że żaden z tych powodów nie jest mi znany... No ale może gdybym podniecał się wynikami i innymi ligowymi drużynami to znałbym te powody.
Przyjacielu, z innej beczki: A Ty co zrobiłeś dla Wisły? No tak, śledź dalej "onetowskie relacje" i oglądaj Legię.
Odniesienie do zacytowanego posta pokazuje, jak trudno o "MY", jak i również to, dlaczego jest "JA" i "TY".