Maćko napisał(a):

Nie oglądałem, nie oglądałem żadnego z meczów Legii w tym sezonie(ekstraklasa), obejrzałem dwa w poprzednim(jakie - nietrudno się domyślić)... Po co mam to robić?
Zrozum, JESTEM KIBICEM WISŁY KRAKÓW, na **** mi mecze Legii?
|
To po jakiego wała wypowiadasz się w tym temacie? Kogo ****a obchodzą twoje przemyślenia na podstawie onetowskich relacji?
Btw,jest z tysiąc powodów, dla których można oglądać mecze innych drużyn. Przykładowo oglądanie dobrze grającej Legii zbuduje emocje przed meczem z nimi, a i zwycięstwo lepiej zasmakuje.