Wyświetl pojedynczy post
Kortys
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Stary Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 14.09.2008, 14:02
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Nie oglądałem, nie oglądałem żadnego z meczów Legii w tym sezonie(ekstraklasa), obejrzałem dwa w poprzednim(jakie - nietrudno się domyślić)... Po co mam to robić?
Zrozum, JESTEM KIBICEM WISŁY KRAKÓW, na **** mi mecze Legii?
To po jakiego wała wypowiadasz się w tym temacie? Kogo ****a obchodzą twoje przemyślenia na podstawie onetowskich relacji?

Btw,jest z tysiąc powodów, dla których można oglądać mecze innych drużyn. Przykładowo oglądanie dobrze grającej Legii zbuduje emocje przed meczem z nimi, a i zwycięstwo lepiej zasmakuje.
Najdawniejsze skupiska osadnicze na Wawelu sięgają epoki paleolitu, a więc 50 tysięcy lat p.n.e.
Odpowiedz cytując