Wyświetl pojedynczy post
gumi1906
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 14.09.2008, 13:38
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
A trzeba się tu rejestrować bo na formule 1 jest komentarz a obraz nieruchomy?

nie trzeba, po prostu
Cytat:
Przykro mi, ten pokój jest pełen - dołącz w zamian tu: #loto11-1
Odpowiedz cytując