Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gumi1906
Member
Od: 05.2007
Offline
#
2309
14.09.2008, 13:38
Zbychu
napisał(a):
A trzeba się tu rejestrować bo na formule 1 jest komentarz a obraz nieruchomy?
nie trzeba, po prostu
Cytat:
Przykro mi, ten pokój jest pełen - dołącz w zamian tu: #loto11-1
gumi1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gumi1906
Znajdź inne posty napisane przez gumi1906