Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
1906_wislak_1906
Member
Od: 05.2005
Offline
#
2304
14.09.2008, 12:22
Zna sie ktoś z Was na matematyce? Potrzebuje wiedzieć wszystko o delcie jak się ją oblicza, do czego służy, wzory itp. Linki mile widziane
1906_wislak_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1906_wislak_1906
Znajdź inne posty napisane przez 1906_wislak_1906