Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1700
Stary 14.09.2008, 09:16
po obejrzeniu spotkania w canal plus mozna stwierdzić
Legia wychodzi z dołka,piłkarze coraz lepiej sie rozumieją,fizycznie wygladaja rowniez zdecydowanie lepiej niż w poprzednich spotkaniach
Hiszpanie - nie dosć ze od kilku tygodni dochodza do formy to cala trójka jest obecnie kontuzjowana.to jest kuriozum jakiego w Legii nie bylo od lat
trybuny - akcja z plastikowymi widelacami na plus. atmosfera- tragiczna
Odpowiedz cytując