Mecz Wisły z Tottenhamem będzie transmitowany na jednym z kanałów tutaj:
http://elite-sports.net/tv.php
Więc nawet jeśli będziecie zagranicą, wystarczy tutaj wejść i oglądać.
Mecz ma być podobno transmitowany na TVP3/INFO, a ja tam głosu nie mam, więc też będę oglądał za pośrednictwem netu.
Mecz Wisły z Lechem też tam będzie.
pozdrawiam