Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 14.09.2008, 08:13
Mecz Wisły z Tottenhamem będzie transmitowany na jednym z kanałów tutaj:
http://elite-sports.net/tv.php

Więc nawet jeśli będziecie zagranicą, wystarczy tutaj wejść i oglądać.
Mecz ma być podobno transmitowany na TVP3/INFO, a ja tam głosu nie mam, więc też będę oglądał za pośrednictwem netu.

Mecz Wisły z Lechem też tam będzie.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując