Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 14.09.2008, 07:56
Nie sądzę, aby puste miejsca na stadionie były wynikiem wysokich cen - pamiętacie fetę mistrzowską? Ceny normalne a kompletu, z tego co pamiętam, nie było. Coś niedobrego się dzieje z frekwencją...
rrr
Odpowiedz cytując