Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline
#
319
14.09.2008, 00:26
****a, co za rozkminki o tym kto co pierwszy spiewał.
South
napisał(a):
no tak bo się coś organizowali że nie wchodzą na stadion
gowno prawda.
Powód: "mniej pisac wiecej czytac", no chyba ze sugerujesz sie tym co pisza w komentarzach na LL albo gronie :D
Ostatnio edytowane przez Kijek : 14.09.2008 o godz. 01:15.
uderz w puchara
Kijek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kijek
Znajdź inne posty napisane przez Kijek