Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1691
Stary 13.09.2008, 21:10
Zobaczymy, czy z Lechem czy Wisłą się "zwróci". Choć w sumie Legia gra tylko na krajowym podwórku(ambicje pewnie też sięgają tylko tego), a prawda jest taka, że na naszą marną ligę, a dokładnie mecze z PB, GKS czy ŁKSem Iwański jest zawodnikiem dobrym. Nawet z dużą oponką, po nieprzespanej nocy i spożyciu kilku "napojów".
Swoją drogą to "wielkie hiszpańskie wzmocnienia" wywołują u mnie salwę śmiechu.
RYSIEK SZUL!
Ostatnio edytowane przez Maćko : 13.09.2008 o godz. 21:12.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując