Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 13.09.2008, 19:50
Człowiek po studiach to dla wojska bardzo łakomy kąsek na pewno takimi ludźmi się tam nie gardzi
Z tym że przeszkolenie na pewno byś musiał przejść to nie ma bata ale już wtedy masz chyba płatne więc całkiem ok.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując