widać, że forma rośnie. Piłkarze nie oddychają już przez rękawy i to daje efekty.
PS Maciej Iwański- jak ja się cieszę, że on przyszedł do Legii
http://www.legialive.pl/graf/TL05kolor.pdf -
Piąty numer biuletynu Tylko Legia
jakby ktoś chciał sobie poczytać. Na 7 stronie fajna ciekawostka z Dynama Drezna
