Blondas napisał(a):

|
Przyjęli by człoweka po 5 latach studiów na żołnierza zawodowego? czy trzeba wczesniej ukończyć jakąś 8 miesieczną służbę?
|
jak najbardziej , najczesciej sie tak robi ze pierw konczy sie studia cywilne [zabezpieczenie na przyszlosc] a potem udaje sie do szkoly oficerskiej/podoficerskiej