|
wg mnie naturalnynym przełuzeniem 'bezpośredniego' pojedynku w przypadku wiecej niz 2 osob jest tabelka.
NIe ma mowy o braniu pod uwage wtedy punktów z innych meczów a tylko z pojedynków zainteresowanych.
jeśli dodatkowe mecze i znowu kazdy wygra jeden mecz, to jak dlugo bedziemy sie bawic?
nie chce byc sędzia we własnej sprawie, wiec niech to ktos inny rozstrzygnie
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|