Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Blondas
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Prądnik Biały/Strusia
Offline
#
73
13.09.2008, 16:25
Przyjęli by człoweka po 5 latach studiów na żołnierza zawodowego? czy trzeba wczesniej ukończyć jakąś 8 miesieczną służbę?
Blondas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Blondas
Znajdź inne posty napisane przez Blondas