Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline
#
72
13.09.2008, 16:18
Ja chyba pójdę w terminie , dowiem się o co chodzi i ewentualnie wtedy wyciągnę z kieszeni zaświadczenie o pobieraniu nauki
L U Z N Y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L U Z N Y
Znajdź inne posty napisane przez L U Z N Y