Wyświetl pojedynczy post
GraBek_KrK
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 13.09.2008, 15:54
Hmmm ja właśnie dostałem to samo co L U Z N Y, i się zastanawiam czy wstawić się w terminie czy donieść wcześniej zaświadczenie... jak myślicie

Bo chyba o to chodzi ? :O
Odpowiedz cytując