Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
GraBek_KrK
Member
Od: 09.2006
Offline
#
71
13.09.2008, 15:54
Hmmm ja właśnie dostałem to samo co L U Z N Y, i się zastanawiam czy wstawić się w terminie czy donieść wcześniej zaświadczenie... jak myślicie
Bo chyba o to chodzi
? :O
GraBek_KrK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GraBek_KrK
Znajdź inne posty napisane przez GraBek_KrK