Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 13.09.2008, 15:33
pico4 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie tramwaju nr 15... Jak to wygląda " po meczu"? Tramwaj jest kompletnie zapchany i czasami zdarzy się "nie wsiąść" (czyt. tak, jak to się zdarza we Wrocławiu), czy raczej nie ma problemu? Pociąg mam "na styk" i jedyne pasujące połączenie komunikacji miejskiej to tramwaj nr 15... Zresztą, ta 15stka jeździ regulaminowo, jeśli chodzi o czas?
Z góry dzięki za odp.



Jeżeli kibice nie zaczną skakać w tranwaju i przez to się nie zaczyma bo będzie miał zamało prądu to raczej jeździ planowo no wiadomo zawsze mogą być korki ale jak byś przez przypadek nie wysiadł to zawsze można samemu otworzyć drzwi lub wyskoczyć przez okno na światłach lub jak się gdzieś zaczyma
Odpowiedz cytując