Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline
#
70
13.09.2008, 15:19
Ja dostałem ostatnio wezwanie w celu wstawienia się do uzupełnienia ewidencji wojskowej
ciekawe co wymyślą , mogli by dać spokój i nie gnębić zasadniczą służbą wojskową :(
L U Z N Y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L U Z N Y
Znajdź inne posty napisane przez L U Z N Y