Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 13.09.2008, 15:19
Ja dostałem ostatnio wezwanie w celu wstawienia się do uzupełnienia ewidencji wojskowej ciekawe co wymyślą , mogli by dać spokój i nie gnębić zasadniczą służbą wojskową :(
Odpowiedz cytując