Wyświetl pojedynczy post
TSWISELKA1
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 13.09.2008, 14:49
Panom pasuje,nam niekoniecznie...

Wg nas najsprawiedliwiej byłoby rozegrać dodatkowe mecze,skoro taka sytuacja nie była uwzględninona w regulaminie.. a równie dobrze moglibyśmy wziąć pod uwagę małe punkty ze wszystkich pojedynków i wtedy awans uzyskałby Pan Premier i my...
ale decyzje pozostawiamy organizatorowi czyli Panu Premierowi,a my nie bedziemy sie sprzeczać
W każdym razie ten turniej był dla nas świetną zabawą
Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane
i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane!
WISEŁKA


Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
Odpowiedz cytując