Panom pasuje,nam niekoniecznie...
Wg nas najsprawiedliwiej byłoby rozegrać dodatkowe mecze,skoro taka sytuacja nie była uwzględninona w regulaminie.. a równie dobrze moglibyśmy wziąć pod uwagę małe punkty ze wszystkich pojedynków i wtedy awans uzyskałby Pan Premier i my...
ale decyzje pozostawiamy organizatorowi czyli Panu Premierowi,a my nie bedziemy sie sprzeczać
W każdym razie ten turniej był dla nas świetną zabawą
