Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 13.09.2008, 14:45
pico4 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie tramwaju nr 15... Jak to wygląda " po meczu"? Tramwaj jest kompletnie zapchany i czasami zdarzy się "nie wsiąść" (czyt. tak, jak to się zdarza we Wrocławiu), czy raczej nie ma problemu? Pociąg mam "na styk" i jedyne pasujące połączenie komunikacji miejskiej to tramwaj nr 15... Zresztą, ta 15stka jeździ regulaminowo, jeśli chodzi o czas?
Z góry dzięki za odp.
Może się zdarzyć, że nie wsiądziesz w pierwszy. Ale za to atmosfera wspaniała ;P. 18 też dojedziesz niedaleko rynku, a stamtąd na pociąg już niedaleko.. Ale jak masz na styk proponuję piechotką, bo czasami są dłuższe postoje ;P.
Odpowiedz cytując