pico4 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie tramwaju nr 15... Jak to wygląda " po meczu"? Tramwaj jest kompletnie zapchany i czasami zdarzy się "nie wsiąść" (czyt. tak, jak to się zdarza we Wrocławiu), czy raczej nie ma problemu? Pociąg mam "na styk" i jedyne pasujące połączenie komunikacji miejskiej to tramwaj nr 15... Zresztą, ta 15stka jeździ regulaminowo, jeśli chodzi o czas?
Z góry dzięki za odp.
|
Może się zdarzyć, że nie wsiądziesz w pierwszy. Ale za to atmosfera wspaniała ;P. 18 też dojedziesz niedaleko rynku, a stamtąd na pociąg już niedaleko.. Ale jak masz na styk proponuję piechotką, bo czasami są dłuższe postoje ;P.