Temat
:
Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
38
13.09.2008, 14:44
Raczej regulaminowo, w koncu to bodaj pierwszy przystanek
Najwyżej jak będziesz miał chwile czasu to pójdziesz na pętle i tam wsiądziesz...
Firo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Firo
Znajdź inne posty napisane przez Firo