Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
pico4
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 13.09.2008, 14:38
Mam pytanie odnośnie tramwaju nr 15... Jak to wygląda " po meczu"? Tramwaj jest kompletnie zapchany i czasami zdarzy się "nie wsiąść" (czyt. tak, jak to się zdarza we Wrocławiu), czy raczej nie ma problemu? Pociąg mam "na styk" i jedyne pasujące połączenie komunikacji miejskiej to tramwaj nr 15... Zresztą, ta 15stka jeździ regulaminowo, jeśli chodzi o czas?
Z góry dzięki za odp.
Odpowiedz cytując