|
Mam pytanie odnośnie tramwaju nr 15... Jak to wygląda " po meczu"? Tramwaj jest kompletnie zapchany i czasami zdarzy się "nie wsiąść" (czyt. tak, jak to się zdarza we Wrocławiu), czy raczej nie ma problemu? Pociąg mam "na styk" i jedyne pasujące połączenie komunikacji miejskiej to tramwaj nr 15... Zresztą, ta 15stka jeździ regulaminowo, jeśli chodzi o czas?
Z góry dzięki za odp.
|