Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 13.09.2008, 14:13
Miejsce Kubicy znowu takie złe nie jest, w końcu przy tym deszczu niewiele dało się zrobić. Tym bardziej, że jeszcze gorzej było z Raikkonenem i Hamiltonem. Zobaczymy, co przyniesie jutrzejszy wyścig. Tylko, żeby znów padało.
Odpowiedz cytując