Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#442
Stary 13.09.2008, 13:06
Ja tam się nie dziwie, że nie będzie kompletu. Na Zagłębiu co była mistrzowska feta może było z 17 tysięcy, teraz jeszcze podnieśli ceny a to niestety nie zachęca do kupowania wejściówek.
Odpowiedz cytując