Wyświetl pojedynczy post
F_A_B
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 13.09.2008, 12:57
skoro się na to reszta was zgodzi to ok, a jak nie to ja proponuję dla was pojedynek 3osobowy w grze nie rankingowej a towarzyskiej
Odpowiedz cytując