Temat
:
Turniej "TWSD Literaki 2008"
Wyświetl pojedynczy post
F_A_B
Member
Od: 01.2004
Offline
#
129
13.09.2008, 12:57
skoro się na to reszta was zgodzi to ok, a jak nie to ja proponuję dla was pojedynek 3osobowy w grze nie rankingowej a towarzyskiej
F_A_B
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do F_A_B
Znajdź inne posty napisane przez F_A_B