Jay-Z napisał(a):

poszukuje takiej fotki z czasów od kiedy młyn jest na D, robiona od str C, mianowicie G, stoi bokiem (czarny kontur) a w tle jest pomaranczowe niebo od zachodu slonca. kojarzy ktoś
|
To zdjęcie chyba z meczu z ŁKS -em , na pewno autorem jest
KoPer , było w galeri na TSW.com.pl.