|
Jak dla mnie to deszcz jest zbawienny dla każdego Grand prix. Jeżeli pada to zawsze jest ciekawie, w innym wypadku można przysnąć z nudów.
Także osobiście trzymam kciuki, żeby jutro lało jak cholera przez cały wyścig.
the future's uncertain
and the end is always near
|