Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 13.09.2008, 09:25
no ja chyba mam to co ty g0ffer "Potwierdzenie zgłoszenia się do rejestracji przedpoborowych".
Ostatnio edytowane przez South : 13.09.2008 o godz. 09:42.
Odpowiedz cytując