Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1675
Stary 13.09.2008, 00:04
Nie wiem z czego się tak śmiejecie. Facetowi po prostu nie wyszło... znowu .
To się zaczyna robić ciekawie za naszymi plecami, Ruch nie odpuszcza, zmiana trenera ich nie zastopowała. Jutro ważny mecz Legia-Arka. Pierwsi będą chcieli udowodnić, że kryzys mają za sobą, a drudzy, że ich miejsce w tabeli to nie przypadek. W perspektywie całego sezonu wolałbym zwycięstwo Arki, bo ona punkty na pewno pogubi jeszcze wiele razy.
Ze śmiesznych rzeczy, jeśli wygramy z Amicą, to Kuchenkorz będzie w tabeli za ŁKS-em .
Odpowiedz cytując