Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Javier
Member
Od: 09.2007
Offline
#
414
12.09.2008, 19:00
Wesoła_Tsw
napisał(a):
jak byłem dzis po bilety na D ok. 13:00 to juz sie konczyly
To dziwne, bo o 14:00 było jeszcze sporo. Pewnie dodrukowali
Javier
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Javier
Znajdź inne posty napisane przez Javier