Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Javier
Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#414
Stary 12.09.2008, 19:00
Wesoła_Tsw napisał(a):Wyświetl post
jak byłem dzis po bilety na D ok. 13:00 to juz sie konczyly
To dziwne, bo o 14:00 było jeszcze sporo. Pewnie dodrukowali
Odpowiedz cytując