Temat
:
Turniej "TWSD Literaki 2008"
Wyświetl pojedynczy post
F_A_B
Member
Od: 01.2004
Offline
#
122
12.09.2008, 17:40
Moje podsumowanko
fabgrudziadz - kasiaimisiu 211-347
fabgrudziadz - latarniik 418-182
fabgrudziadz - WhiteStar77 290-194
fabgrudziadz - julcia1906 305-120
bilans: 3 wygrane, 1 przegrana
małe punkty: 1224-843
Do zobaczenia w ćwierćfinale
F_A_B
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do F_A_B
Znajdź inne posty napisane przez F_A_B