Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 12.09.2008, 15:35
do rozegrania:

Grupa A
Precel-FajQ
FajQ-Elendil
Elendil-Precel

Grupa B
Konrad-TSWISELKA1
TSWISELKA1- rocco

Grupa C
Prezydentowa- michu
Prezydentowa- F_A_B
Prezydentowa-latarnik
Prezydentowa-White_Star77
latarnik-White_Star77

Grupa D
Coach- Kurt
marcinarsenal- Kurt
marcinarsenal- Coach
marcinarsenal-Paul89

cebulka za udawanie ze go nie ma a w tym czasie granie sobie meczów z innymi, zostal zdyskwalifikowany

cebulka997- Kurt 0:100
cebulka997- Coach 0:100
cebulka997-Paul89 0:100
cebulka997-marcinarsenal 0:100

Mamy już kilku ćwierćfinalistów:
1A mcovalski
2A Sensej
1Blub2B Konrad.
1Clun2C michu-kozlowek
1Dlub2D Paul89



PS
przypominam:
6. Gracze maja czas do niedzieli w nocy na zakonczenie fazy grupowej. Dopuszczane sa wyjatki jesli strony podadza dokladny, nieodlegly termin rozegrania meczu. W razie 'zapadniecia sie pod ziemie' gracza , w niedziele wieczorem za wszystkie nierozegrane mecze zostanie przyznany walkower 100:0 na korzysc 'obecnych' i chetnych do gry zawodnikow.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując