do rozegrania:
Grupa A
Precel-FajQ
FajQ-Elendil
Elendil-Precel
Grupa B
Konrad-TSWISELKA1
TSWISELKA1- rocco
Grupa C
Prezydentowa- michu
Prezydentowa- F_A_B
Prezydentowa-latarnik
Prezydentowa-White_Star77
latarnik-White_Star77
Grupa D
Coach- Kurt
marcinarsenal- Kurt
marcinarsenal- Coach
marcinarsenal-Paul89
cebulka za udawanie ze go nie ma a w tym czasie granie sobie meczów z innymi, zostal zdyskwalifikowany
cebulka997- Kurt 0:100
cebulka997- Coach 0:100
cebulka997-Paul89 0:100
cebulka997-marcinarsenal 0:100
Mamy już kilku ćwierćfinalistów:
1A mcovalski
2A Sensej
1Blub2B Konrad.
1Clun2C michu-kozlowek
1Dlub2D Paul89
PS
przypominam:
6. Gracze maja czas do niedzieli w nocy na zakonczenie fazy grupowej. Dopuszczane sa wyjatki jesli strony podadza dokladny, nieodlegly termin rozegrania meczu. W razie 'zapadniecia sie pod ziemie' gracza , w niedziele wieczorem za wszystkie nierozegrane mecze zostanie przyznany walkower 100:0 na korzysc 'obecnych' i chetnych do gry zawodnikow.